Çelikkol Hidrolik, Konya’da 1998 yılında kurulan firmamımız kuruluşundan itibaren günümüze hidrolik ve pnomatik alanında hizmet vermektedir. Entegre çözümler üreten, yaratıcı ekip ruhunu, takım çalışmasıyla bütünleştiren, farkı fark yaratarak gösteren bir şirketdir. Yaptığı işlerin, ekip olarak haklı gururunu yaşayan Çelikkol Hidrolik, yeniliklerin takipçisi değil, yeniliklerin öncüsü olmuş ve olmaya devam edecektir. Bizler çalıştığımız büyük, orta, küçük ölçekli firmaları müşterimiz değil, takım ruhunun parçası olarak görmekteyiz.

Misyonumuz

Kurumsal bilgi birikimimiz ile müşterilerimizin verimliliklerini artırmak, rekabet avantajları sağlayacak teknolojik ürünleri kaliteli, sağlam, hızlı bir şekilde uygun fiyat seçenekleri ile siz müşterilerimizin kullanımına sunmaktır.

Vizyonumuz

*Toplam Kalite yaklaşımını benimsemek 
*Hizmette farklılık ve artı değer için çalışmak 
*Gelişime ve değişime ayak uydurmak 
*Müşteri ve sonuç odaklı olmak
*Kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmek
*Önce insan anlayışını temel prensip olarak benimsemek

İŞİMİZE SAYGI DUYUYORUZ
Yaptığı işi sevmeyen ve işine saygı duymayan başarılı olabilir mi? İşimizi seviyoruz ve ilk günkü heyecanla her projede yeniden doğuyoruz. Yaptığımız işin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Yapacak başka işimiz olmadığı için değil, en iyi yaptığımız iş bu olduğu için buradayız. 
PROJELENDİRİYORUZ
Ne yapacağını bilmeyen , nasıl yapacağını bilemez! Her başarılı işimizin arkasında iyi bir projelendirme vardır. Başarımızın sırlarından biri de bu.
ÇALIŞIYORUZ
Çalışmak bizim için mesai saatleri arasına sıkışmış bir zaman dilimi değil, hedefimize ilerlediğimiz yolda birer basamaktır. Zaten işinizi severseniz bu basamakları çıkmakta sizi yormaz.